До Львова привезуть реліквії святого Івана Павла ІІ

З 13 по 15 травня 2016 року у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ. Вшанування особистих речей святого Отця відбудеться з нагоди 35-ої річниці замаху та спасіння його життя. Реліквії виставлятимуть у каплиці Львівської міської ради, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ у Львові.

Львів’яни та гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом.

«Ці речі мають стати нагодою згадати вчення Івана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день», – розповів о. Григорій Драус, настоятель Римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ.

За словами отця, паломництво реліквій до Львова триває як вшанування 35-ої річниці замаху на Івана Павла ІІ та буде ще однією нагодою для спільної молитви за мир в Україні. Також львів’янам нагадають Його промови, виголошені під час візитів до Львова та Києва.

Організатори: Управління внутрішньої політики Львівської міської ради, Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ та Греко-католицька парафія Різдва Пресвятої Богородиці.

Привезе реліквії до України Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща).

Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

П’ятниця, 13 травня

11.00-18.00 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

19.00 год. – римо-католицька  служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (м. Львів, вул. Винниченка, 30)).

Субота, 14 травня

9.00-17.30 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

12.00 год.– молитва з частиною Знаків на Іподромі (біля Папського хреста), (м. Львів, вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії св. Йоана Павла ІІ.

18.00-21.00 год. – служба Божа і вшанування реліквій у греко-католицькій церкві св. Андрія Первозванного (м. Львів, пл. Соборна, 3).

Неділя, 15 травня

08.00-21.00 год. – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Львів, просп. Червоної Калини, 70).

12.00 год. – римо-католицька служба з частиною Знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а).