На Личаківському цвинтарі відбудеться українсько-польська молитва примирення

У неділю, 1 листопада, на українському й польському військових меморіалах Личаківського цвинтаря відбудеться спільна молитва примирення.

collagemolytva_af94b

Збір учасників запланований на 13.15-13.40 год. біля входу на Личаківський цвинтар. Тоді всі разом переходять на територію меморіалу «Орлят», де триватиме римо-католицька меса, яку очолить Архиєпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький. Після богослужіння о 14.00 год. спільна молитва із римо-католицькою спільнотою перед пам’ятним знаком на цвинтарі «Орлят», запалювання свічок і покладання квітів, після цього – перехід до пам’ятника воїнам УГА та спільна молитва на місці поховань українців.

Також цього року організатори запланували молитву і на місці поховань воїнів АТО в долині меморіалу, та на могилах жертв Майдану.

Нагадаємо, вперше спільна молитва між українцями та поляками на місці військових поховань відбулась 1 листопада 2002 року. Тоді разом молилися кардинали Любомир Гузар та Мар’ян Яворський, дисиденти Яцек Куронь, Михайло Горинь, Мирослав Маринович і ще близько сотні громадських діячів з України та Польщі.

Організатори просять брати з собою свічки та квіти.

За матеріалами: tvoemisto.tv