Добірка кращих фільмів про чудеса Різдва

У зимові темні вечори під горнятко запашного імбирного чаю завжди хочеться переглянути цікавий атмосферний фільм. Попереду вихідні, отож сьогодні пропонуємо вам добірку різдвяних фільмів, в яких розповідається про справжні чудеса Різдва. Віримо, що атмосфера свята і віра в чудо передадуться і вам після перегляду цих стрічок і подарують святкову атмосферу і відчуття тепла, добра і затишку. Приємного перегляду!

1. Напередодні Різдва (2014)

Весела історія, яка відбулася напередодні Різдва. Хтось підкидає під торговий центр красиву коробку, всередині якої співробітники виявили цуценя і записку, в якій просять віддати його в добрі руки. Колеги по роботі не можуть з’ясувати, хто буде стежити за щеням і кидають жереб… а в цей час одинока матуся намагається зробити найкраще Різдво для своїх двох дітей. Не вистачає тільки дива. 

2. Янгол по сусідстві  (2012)

Це історія маленької дівчинки, яка мріє про повноцінну сім’ю: про батька для себе та чоловіка для своєї мами. Працюючи над шкільним завданням написати твір на тему «Моє неможливе різдвяне бажання», Олівія Мід швидко помічає, що відбувається щось незвичайне. Бажання збуваються. Вона переконана, що відповіді пов’язані з таємничою жінкою, яку вона вважає ангелом. Незабаром вона виявляє, що таємнича жінка, Елсі Уейбрайт, не ангел і в неї багато секретів. Але хіба у неї є відповідь, як виконуються різдвяні бажання?

3. Принцеса на Різдво (2011)

Джулс дізнається, що Різдво їй доведеться зустрічати безробітною. Це не найкраща новина, зважаючи на те, що на плечах дівчини лежить відповідальність за двох дітей – її племінник і племінниця залишилися без батьків. Але Різдво недарма вважають чарівним – не встигає Джулс як слід засмутитися втраті роботи, як отримує несподіване повідомлення від свого дідуся з Європи. Наприкінці свого життя старий бажає познайомитися зі своєю онукою, хоча і не має до неї жодних родинних почуттів. Для Джулс і дітей це найкращий варіант на Різдво, і тому вони відправляються в подорож. А в гостях у діда-герцога молоду американку чекає по справжньому казкова зустріч…

4. Диво на 34-й вулиці (1994)

Маленькі діти щиро вірять в чудеса і завжди чекають найчарівнішого свята в році. А шестирічна Сюзан, у якої немає тата, не вірить, що Санта Клаус – справжній чарівник, адже мама давно відкрила дівчинці його «секрет». І хоча Сюзан, як і всі діти, складає свій різдвяний список для Санти, вона не розраховує отримати бажані подарунки в житті: новий будинок, тата і маленького братика

5. Кучерявка Сью(1991)

Тоді і зараз: якими стали актори з чарівного фільму "Кучерявка Сью" фото-1

Білл Денсер якого дев’ятирічна дівчинка Кучерява Сью вважає своїм татом, відноситься до крихітки так, як це міг робитий найкращий батько. Він не заможним, та й взагалі немає нічого за плечима, але Білл намагається вдягти та нагодувати Сью та йде заради цього на маленькі афери. 

6. Реальна любов(2003)

Реальна любов/ Love Actually

Сюжет складається з дев’яти історій, які розвиваються паралельно. Кульмінація всіх сюжетів припадає на Святвечір, коли дія фільму химерним чином переплітає між собою всіх персонажів. Основний сенс і основна фраза фільму: “Насправді любов є всюди”.

7. Це дивовижне життя (1946р.

Фільм знятий за книгою “Найбільший подарунок» Філіпа Ван Дорена Стерна. Головний герой фільму – Джордж Бейлі, живе у маленькому містечку, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Джордж завжди мріяв покинути рідне місто, побачити світ, але злиденні обставини та його власне добре серце не дали йому покинути Бедфорд Фолз.