Документальний фільм про УГКЦ покажуть а ефірі українських телеканалів

lj652jСьогодні, 4 листопада 2016 року, медійний тиждень вшанування пам’яті видатних постатей української історії продовжиться показом документального фільму «УГКЦ: невідомий літопис».

Фільм транслюватиметься у ефірах телеканалів «Перший Західний» о 17:00 та 2:00; ТРК «Львів» (о 16:30), а також «Живе ТБ».

Документальний фільм «УГКЦ: Невідомий літопис» – данина духовенству та мирянам, які всупереч усім небезпекам та приниженню не зламались і зберегли віру у майбутнє Української Греко-Католицької Церкви.

Це перший масштабний телевізійний проект, у якому змальовується тридцять років підпільного життя забороненої у радянському союзі УГКЦ. До фільму увійшли незнані факти про підпілля, утиски та терор, який чинила тоталітарна система.

У фільмі записано десятки живих свідчень священників, монахинь та мирян, які пережили ті часи, віднайдено унікальні матеріали, що творять невідомий літопис підпільної Української Греко-Католицької Церкви, яка була найбільш переслідуваною релігійною громадою у світі.

Джерело: «Львівська Архиєпархія УГКЦ».