Духовні вихідні: у Львові відбулися унікальні передріздвяні екуменічні реколеції (Фоторепортаж)

BKV_8037У Львові 13-14 грудня, тривали передріздвяні екуменічні реколеції на тему «Жертовність і милосердя». Участь у реколекціях взяли духовенство та миряни різних конфесій нашого міста. Під час днів духовної віднови учасники молилися на Богослужіннях у трьох храмах Львова: Свято-Георгіївському кафедральному соборі (УПЦ), Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла (УГКЦ) та храмі Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП). Реколекції організувала команда проекту «Духовна велич Львова» за підтримки управління внутрішньої політики ЛМР.

У перший день реколекцій учасники взяли участь у Літургій у Свято-Георгіївському кафедральному соборі (УПЦ). Після якої у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулися дві духовні науки під час яких учасники спільно з ієромонахом Маркіяном (Каюмовим), прес-секретарем Львівської єпархії УПЦ та о. Тарасом Островським, студентським капеланом ЛНУ ім. І.Франка, священиком УГКЦ міркували над тим, що спонукає нас бути милосердними і жертовними, як нам побачити ближнього, який потребує допомоги, про жертвенну любов агапе та служіння людям.

Крім того реколектанти переглянули фільм «Мій ангел-охоронець» після якого зав’язалася жвава дискусія участь у якій взяв і о. Назарій Лозинський викладач Львівської православної богословської академії УПЦ КП.

Перший реколекційний день завершився Літургією  у Гарнізонному храмі св.апостолів Петра і Павла та вечірньою молитвою разом із октетом “Теофорос” Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Другий день екуменічних реколекцій у Львові розпочався з недільного Боголужіння у храмі Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП) та третьої реколекційної науки від викладача Львівської православної богословської академії УПЦ КП о.Назарія Лозинського, який на Євангельському прикладі розмови Ісуса Христа з багачем роз’яснив істинну суть діл милосердя та як правильно їх вчиняти.

Під час підсумків учасники реколекцій роздумовували над перлинами життя та ділилися враженнями після духовно пережитих вихідних.

На думку організаторів, екуменічні реколекції дали чудову нагоду пізнати традиції одні одних, спільно помолитися, застановитися над важливими питаннями у цей різдвяний час та відчути духовну єдність. Тож команда сайту «Духовна велич Львова» сподівається продовжити такі ініціативи спільних зустрічей і організувати наступні екуменічні реколекції уже перед Великоднем.

Фото: Костянтин Баранюк, Валентина Євтушок