«Дякуємо вам, усім тим, для кого не байдуже скрутне становище ближніх в нашій державі», – Митрополит Ігор

kg5nxl21 вересня, під час Молебню до Пресвятої Богородиці в Архикатедральному соборі Святого Юра Владика Ігор звернувся зі словами подяки до усіх доброчинців, які допомагали Майдану та й зараза допомагають військовим у зоні АТО.

«Кожна милостиня цінна в очах Божих, кожен щирий дар заслуговує похвали від Господа, який віддає сторицею у вічності незмінним щастям та постійною насолодою», – підкреслив Владика Ігор.

«Колись і тепер, постійно, Бог зауважує і дві вдовиних лепти кинутих у скарбною (пор. Мр 12,42). Мимо того, сьогодні дякуємо вам, усім тим, для кого не байдуже скрутне становище ближніх в нашій державі, кому ви ласкаво простягаєте щедру руку помочі. Дякую вам, достойні сестри і брати, що вмієте ділитися  й матеріальними дарами, які у ваші руки вкладає Господь!», – сказав Митрополит.

Архиєрей закликав не бути байдужим та розрізняти, що по-справжньому має цінність в цьому житті: «Вартує за земські дари, тобто, матеріальне добро, кошти й дорогоцінності, придбати вічну нагороду у небі».

Слова Владики Ігоря стали підтримкою для доброчинців і родичів захисників Вітчизни, що прийшли помолитись до Богородиці.

Доброчинці продовжують звертатись до УГКЦ, зокрема Фундації «Духовного відродження» та гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла, щоб скласти свою пожертву. А Церква здійснює опіку над тими, хто захищає Батьківщину, лікується у шпиталях чи залишився без прихистку.

За матеріалами: Львівської єпархії УГКЦ