“Дивлячись на ялинки у Митрополичих палатах стараюся пам’ятати про всіх людей нашої архиєпархії”, – владика Володимир

Ялинки у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу символізують різні регіони Львівської архиєпархії. Про це розповів єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Преосвященніший Володимир під час різдвяної бесіди  з Христиною Кутнів для нашого видання. Цікаво, що автором різдвяного дизайну ялинок є особисто владика Володимир.

Ялинка, яка стоїть у каплиці палат

Немає опису.

На цій ялинці, за словами владики Володимира, панує святоюрський стиль. . На ній розміщені яблука, горіхи, шишки, мандаринки…  “Ми маємо сад, в якому ростуть горіхи, яблука, а  Миколай приносить мандаринки. Також є шишки, оскільки ми тут маємо хвойні дерева.  Це все поєднується разом зі світлом на нашій ялинці”, – розповів владика.

Ялинка у коридорі палат 

Немає опису.

У коридорі на ялинці зображено елементи Пустомитівщини і Золочівщиини, яка є аграрною територією. І там можна віднайти певні відображення.

Немає опису.

Яворівська ялинка в рефектарі та круглому залі палат

Немає опису.

А в рефектарі та круглому залі цього року на ялинках домінує Яворівський стиль.

“Ці всі регіони належать нашій Архиєпархії. Всі вони є нам дорогі, оскільки тут на пагорбі б’ється серце Львівської Архиєпархії. Навіть дивлячись на ці ялинки стараюся пам’ятати про всіх наших людей. Хоч Львівська Архиєпархія не є дуже велика територіально, проте вона є дуже різноманітною, що якраз і збагачує нашу єдність”, – розповів владика Володимир.