Екуменічну монографію Блаженнішого Любомира Гузара номінували на міжнародну премію

  guzar2 Міжнародна рада експертів визначила п’ять наукових робіт, які претендуватимуть на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка.

   У номінації «За визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук» члени Ради експертів рекомендували до розгляду журі монографію архиєпископа УГКЦ Любомира Гузара, «Андрій Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму» та тритомну монографію авторського колективу у складі: Юрій Макар, Михайло Горний, Віталій Макар, «Від депортації до депортації. Суспільно-політичне життя холмсько-підляських українців (1915- 1945 рр). Дослідження. Спогади. Документи».

   Крім того, у номінації «За вагомий внесок у розвиток україністики» на розгляд журі будуть представлені роботи: Тетяни Огнєвої, монографія «Театр і кіно у контексті мистецтвознавчих концепцій початку ХХ століття»; Євгена Нахліка, монографія «Перелицьований світ Івана Котляревського: текст-інтертекст-контекст»; Василя Чернеця та Валерія Бітаєва, Українська енциклопедія етномистецтвознавства та етнокультури»

  На сьогодні, усі п’ять робіт передано на розгляд Міжнародного журі, а 4-5 серпня у Відні відбудеться науково міждисциплінарна дискусія, в рамках якої журі визначить лауреатів премії.

 Церемонія нагородження лауреатів премії відбудеться 27 серпня 2016 року на батьківщині Івана Франка у м. Дрогобичі.

Джерело “Релігія в Україні”.