Фестиваль “Музика в старому Львові” розпочнеться завтра у соборі святого Юра

111 серпня 2018 року фестиваль урочисто розпочнеться у Архикатедральному соборі св. Юрія. Особливість “Музики у старому Львові” у тому, що концерти звучать у церквах, і цього року це – Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, Архікатедральний собор святого Юра, церкви святого Андрія, святого Івана Хрестителя та святого Миколая, Архікафедральна базиліка Успіння Пресвятої діви Марії і костел кларисок (Музей Пінзеля). Також класичні твори звучатимуть в Італійському дворику, що на площі Ринок, та у Палаці Потоцьких на вул.. Коперника, 15.

Ідея фестивалю виникла 2014-го, коли Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» відзначав 20-річчя від часу створення. Втілив проект керівник колективу, народний артист України Сергій Бурко разом із директором польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславом Галонським.

Згадуючи історію виникнення проекту, Сергій Бурко зазначає, що за п’ять років фестиваль, поза сумнівом, став для багатьох душевним і близьким для сприйняття. «Особливість нашого фестивалю в тому, що ми робимо класичну музику доступнішою і зрозумілішою для широкого загалу, – говорить керівник «Віртуозів Львова». – Ще одна річ, що виокремлює «Музику у старому Львові» з-поміж інших фестивалів, у тому, що наш захід зорієнтований на гостей Львова, на туристів, адже всі наші концертні майданчики – це дуже популярні і часто відвідувані пам’ятки архітектури».

Джерело: Газета “День”