Фільм «Кохання не за розміром»: чи має зовнішність значення?

thumb_48369_event_show_contentЯкось видатний французький драматург, журналіст і письменник, чиї пригодницькі романи зробили його одним з найбільш читаних французьких авторів у світі Александр Дюма влучно зазначив: «Кохання надихає на великі справи, і воно ж заважає іх здійснювати». А й справді, в повсякденному життя ми не рідко керуємося якимись стереотипами, думками і «порадами» інших, розумом, аніж своїми почуттями, що забуваємо та розгублюємося, що нас насправді робить щасливими. Як ми почуваємося з людьми, з якими поруч: вони нас розвивають, чи ми з ними стоїмо на місці? Чи не боїмося зайвий раз відкритися новому почуттю, або ж навпаки – закриваємося від інших, зокрема від коханої людини?…

Щось подібне одного разу трапилося з молодою успішною жінкою Діаною. Вона дуже красива, стильна, забезпечена, розумна, але самотня, так як кілька років тому розлучилася з чоловіком. Головна героїня є досить відомим адвокат в місті, і є в хорошому авторитеті серед колег. Час від часу вона перестрічається з колишнім чоловіком, так як він також працює в адвокатській сфері. Однак після невдалого шлюбу жінка розчарувалася в чоловіках, і стала сумніватися, чи є кохання взагалі. Тепер живе надією, що коли-небудь їй пощастить зустріти принца на білому коні.

14225487_1743757619208814_4362217427020603444_nНайцікавіше починається тоді, коли Діана повертається додому після чергового трудового дня. Зайшовши в двері власної квартири, вона чує телефонний дзвінок стаціонарного телефону. У трубці – приємний незнайомий чоловічий голос повідомляє про те, що кілька хвилин тому він знайшов її мобільний телефон, і бажає їй його повернути. Герой представляється Александром і починає фліртувати з жінкою. У них зав’язується захоплююча розмова. Діані подобається співрозмовник своїм прекрасним почуттям гумору, харизматичністю, ходом думок, енергійністю, тому вона погоджується на побачення, призначене ним на завтра. Прокинувшись рано вранці в очікуванні чогось прекрасного, героїня підбирає наряд, чепуриться, робить укладку і відправляється на романтичну зустріч навіть не підозрюючи, чим цей романтичний вечір закінчиться.

14264885_1743757522542157_6463707842163387220_nСпочатку Діана вирішила просто поговорити з чоловіком і розвіятися. Однак на наступний день вона захотіла з ним зустрітися ще раз. Колеги по роботі почали помічати, що жінка поводиться останнім часом дуже дивно. Саме з цієї причини вони зрозуміли, що вона закохалася, але в кого конкретно, не розуміли. Діана сама соромилася собі зізнатися в тому, що вона, довгонога блондинка змогла закохатися в чоловіка, який, м’яко кажучи, трохи вище метра. Проте почуття у неї були настільки сильними, що вона вирішила створити з ним пару, незважаючи на все засудження колег.

Героїв, в результаті очікує безліч безглуздих ситуацій, смішних моментів і непорозумінь. Отож, чи зможе справжня любов подолати всі перешкоди, якщо вона дійсно справжня?

Фільм «Кохання не за розміром» (з франц. Un homme à la hauteur) – романтична французька комедійна мелодрама режисера Лорана Тірара 2016 року, у якому головні ролі зіграли Жан Дюжарден, Вірджинія Ефіра, Седрік Кан, Стефані Папаніан та багато інших.

Як-то кажуть, інколи серце бачить те, що очам не видно. Однак попри те, що звідусіль пропагується цінувати внутрішній світ людини та поважати інших, але як часто ми насправді дотримуємося цих рекомендацій «на практиці»? Чи не стає зовнішність, соціальний стан, або ж якісь інші чинники на перешкоді стосунків з певною людиною?…

Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає Вам поважати одне одного, прислухатися до інших, але зважати на власні почуття. Нехай кохання кожного дня буде відкриватися для вас по-новому. Отож, вдалого тижня та успіху!

Оксана Войтко

Джерело: http://kinogo-hd.co , http://tfilm.club

Трейлер фільму

https://www.youtube.com/watch?v=moTOoWpS9dM