Фільм «Командний пункт»: коли молитва є могутньою зброєю

Усі ми знаємо, що Божу любов не можна купити, обміняти або отримати обманом. Адже люди не рідко приходять до церкви, але в той же час їхні серця далекі від Бога. Проте їм здається, що можна гарно одягнутися, вдати натхненну усмішку і вразити Його цим. Однак Бог шукає людей, які віддаються йому всім серцем. Тож або ми віддаємося Богу, або ні. А оскільки Він точно знає різницю, то її треба знати й нам…

Для прикладу, головні герої фільму «Командний пункт» Елізабет і Тоні Джордан, на перший погляд, щаслива сімейна пара. Вони виховують маленьку дочку і живуть в розкішному будинку. Проте, насправді, за ідеальним сімейним життям ховаються постійні сварки і набридливі побутові стосунки. Тоні, працюючи на велику фармацевтичну компанію, занадто багато часу проводить в роз’їздах і практично не приділяє уваги своїй сім’ї. Тому між подружжям за останній час почастішали сварки, і справа йде навіть до можливого розлучення, адже знайти шляхи вирішення проблем парі ніяк не вдається…

Одного разу Елізабет на роботі знайомиться з жінкою похилого віку Кларою Вільямс, яка багато років тому втратила коханого чоловіка і тепер живе сама у великому будинку. Вона прожила насичене і дуже довге життя, і з досвіду своїх прожитих років дає Елізабет хороші поради для сімейного життя. Незабаром знайомство з цією мудрою жінкою кардинально змінює життя подружньої пари, адже за допомогою її порад у них, нарешті, виходить знайти шляхи вирішення численних проблем, які накопичилися за кілька років спільного життя.

«Війна… Вона існувала у всі людські епохи. Ми боремося за владу, за багатство, за права, за свободу… У нас завжди знаходяться приводи для боротьби. Проте у всіх воєн було дещо спільне. Перед кожною битвою, хтось розробляв стратегію, – зазначає Клара щодо своєї мети бути ближчою до Всевишнього і додає: Я почала ретельно вивчати Святе Письмо і Господь показав мені, що я не повинна підіймати важкого. Це може зробити лише Він. Я ж повинна шукати Господа, довіритися Йому і слухатися Його слів».

Тож чи зможуть Джордани розібратися з усіма своїми труднощами, навчитися знаходити спільну мову і полюбити один одного так, як любили спочатку своїх стосунків? І чи зуміють вони відновити довіру до себе з боку своєї донечки також?

Фільм «Командний пункт»/«Кімната війни»(з англ. War Room) – американська (християнська) сімейна (мело)драма режисера Алекса Кендріка 2015 року, слоган якої – це “Молитва є могутньою зброєю”. У кінострічці зіграли: Прісцилла Еванс Ширер, Т.С. Сталлінгс, Карен Еберкромбі, Бет Мур, Майкл мл., Т.С. Анячонкея, Ноель Бейкер та багато інших.

Відомий грецький християнський теолог, філософ та учений якось влучно зазначив: «Той безперервно молиться, хто поєднує молитву з ділами і діла з молитвою. Тільки так ми можемо вважати сповненою заповідь безперервної молитви» (Про молитву, 12, 2). Тому розмовляймо з Богом частіше, чесніше і не лінуймося виділяти для цього свій такий дорогоцінний час. Адже якщо ми не маємо час на розмову з Богом, то, мабуть, Господь також не захоче знайти час і на нас…

Тож редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам чудових, сонячних вихідних та щоб кожна ваша молитва була обов’язково вислухана! Приємного перегляду! =)

Оксана Войтко

Джерела: https://my-hit.org, http://kinogo.co .

Зображення: https://www.kinokopilka.pro, http://megogo.tk, http://www.ex.ua, http://www.newyorker.comhttp://kinoprosmotr.net.