Філософсько-богословський факультет УКУ запрошує на презентацію книги про богослов’я, що відкриває обійми іншості

prezentatsiya-knygy-copy-2-1У четвер, 8 грудня 2016 р., Філософсько-богословський факультет УКУ запрошує на презентацію книги о. Мирослава Татарина і Марії Трухан-Татарин Віднайти Тройцю у неповносправності: Богослов’я, що відкриває обійми іншості”.

Презентація відбудеться за участі авторів.

Зустріч триватиме з 16.00 год. до 18.00 год., у  конференц-залі ФБФ (вул. Хуторівка, 35а).

Ця праця – результат поєднання двох сфер роздумів: богослов’я – для Мирослава, студій неповносправності – для Марії, а також особистого досвіду – виховання трьох доньок, двоє з яких мають особливі потреби.

У книзі автори розмірковують над тим, як суспільство реагує на неповносправність, особливо, як це виявляється у християнських спільнотах.

obkladynka-knygy-1«Уся справа Христового життя зосереджувалася на підтримці кожного, хто ставав неповносправним через якісь соціальні чинники або через хворобу, – пишуть автори. Сьогодні ж християнські спільноти в західному світі віддзеркалюють суспільні практики сегрегації більше, аніж приклад Ісусової солідарності з усіма членами Божої сім’ї. Проте ми як християни можемо переорієнтувати наші спільноти на Христову заповідь відкритості одне до одного, а отже сприяти зростанню суспільства, яке цінує диво людської відмінності і різноманітності».

Джерело: “Філософсько-богословський факультет УКУ”.