“Фокус життя”: на Львівщині відбувся молодіжний християнський фестиваль

P1000459У селі Родатичі утринадцяте відбувся фестиваль християнської молоді УЦ ХВЄ. Гаслом цьогорічної події були слова: “Дбайте насамперед про Царство Боже…” До фестивалю долучилося 600 учасників.

 Кожен фестивальний день розпочинався із молитви, відбувалися Богослужіння, молодь активно спілкувалася із духовними наставниками та знаходила собі численних друзів-однолітків. Учасник оргкомітету фестивалю Володимир Потопник  зазначив:

“Цей фестиваль є хорошою нагодою для духовного розвитку молоді, знайомства, а також це унікальний шанс відволіктися від щоденної метушні та відчути силу молитви, задуматись про вічне”.

P1000413

P1000422

   Учасники отримали натхнення на цілий рік вперед.

“Я вдячна Богу за такий чудовий час, проведений на Його Славу. Неймовірно щаслива, що мала змогу прославити Боже ім‘я разом з Його дітьми, взяти для себе багато корисної інформації і підрости духовно. Цей з’їзд дав можливість  не лише підняти планку у духовному стані, а й можливіть класно провести час у колі нових друзів.
  Коли їхала додому, то була змотивована шукати найперше Господа, віддавати  свій час Йому і довіряти все, що маю у руки Божі” – наголосила учасниця Олена Захаревич.

 Навіть ті особи, які не змогли присвятити 5 днів для фестивалю, відчули унікальну атмосферу події:

“Хоч не вийшло постійно бути на фестивалі,  ті вечори, на яких був присутній, були повчальні. Обожнюю спільноти, які надихають. Насолоджуйтесь такими моментами – розповів учасник фестивалю “Фокус життя”  Максим Волоський