ГО «Будуємо Україну Разом» організовує благодійний мініфестиваль  у Вознесенську

8 вересня 2022 року  у Вознесенську, що на Миколаївщині, відбудеться благодійний музичний фестиваль за участі українських артистів. Оранізовують захід ГО «Відлік проджектс» та ГО «Будуємо Україну Разом» (БУР). Подія буде доступною онлайн.

Серед виконавців – Антон Слєпаков та Андрій Соколов з ліричним проєктом WARНЯКАННЯ, Tember Blanche, хейтспіч та діджей C. J. PLUS. та інші.   Через заходи безпеки захід не буде масовим, а основна частина глядачів приєднається до онлайн-трансляції. Під час трансляції БУР оголосить збір коштів на продовження відбудови. Ціль збору – 100 тисяч гривень. Усі охочі та глядачі зможуть зробити благодійний внесок. Зібрані кошти будуть передані Благодійній організації «Фонд громад Вознесенська» для відбудови будинків, які постраждали від обстрілів.

«Перший волонтерський табір відбувся в 2014 році у Краматорську одразу після його звільнення. Тоді ще не було назви “Будуємо Україну Разом” та планів робити подібні акції по всій Україні. Ми просто заходили в кожну квартиру дев’ятиповерхового будинку, який був пошкоджений від обстрілів, і допомагали мешканцям відремонтувати їхню домівку, багато спілкувались, обіймались та пили чай» – Юрко Дідула, засновник та керівник програми «Будуємо Україну Разом».

 

Будуємо Україну Разом — громадська організація, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. БУР виник у 2014 році під час відновлення будинків у деокупованому Краматорську. Волонтери встановили нові вікна у знаменитій Краматорській багатоповерхівці та відбудували два повністю зруйновані будинки у Семенівці. Юрко Дідула та Коля Дорохов восени 2014 року створили в Краматорську перший в Україні молодіжний центр «ВІЛЬна ХАта».

 Онлайн-трансляція із Вознесенська відбудеться на каналі СЛУХ о 16 годині за посиланням. Долучитись до збору коштів на відбудову Вознесенська можна на картку — https://send.monobank.ua/jar/AUvdHKWRzF

 

Додамо, після повномасштабного вторгнення росії БУР допомагає облаштовувати житло для тих, хто втратив власну домівку, відновлювати будинки в деокупованих містах і селах. Одним із таких міст є Вознесенськ Миколаївської області. БУР-табір у Вознесенську триває з 31 серпня по 9 вересня.

Нагадаємо, що з 2 по 15 березня 2022 року  ворог частково  окупував Вознесенськ,  а за місто точились бої. Через ракетні удари в місті пошкоджено понад 60 приватних домівок та багатоквартирних будинків. Волонтери «Будуємо Україну Разом» допомагають лагодити дахи будинків та розчищати завали.