Голова Комісії УГКЦ у справах родини взяв участь в зустрічі Єпископської Конференції Центральної та Східної Європи

_q2b2265Протягом 8-9 вересня 2016 року в Братиславі (Словаччина) відбулася зустріч Єпископської Конференції Центральної та Східної Європи. Делегатом від УГКЦ був голова Комісії УГКЦ у справах родини о. д-р Богдан Тимчишин. Символічно зустріч відбулася в Словаччині, у країні, що головує в Раді ЄС. Повідомили в Комісії УГКЦ у справах родини.

«Центральним питанням зустрічі була криза в сім’ї та міграційні процеси в державах Центральної та Східної Європи. Учасники заходу зауважили важливість фундаменту здоров’я нації, який завжди був пов’язаний зі сім’єю, заснованою на шлюбі між чоловіком і жінкою. Церква знає і цінує обов’язки сім’ї свідчити Добру Новину Христа у світі і саме тому допомагає родині! На жаль, деякі рішення європейських структур ставлять під загрозу існування сім’ї та захист життя. Тому сьогодні як ніколи Європа насамперед потребує стабільні сім’ї і, як свідчать науковці, імміграція не є вирішенням проблеми демографічної кризи», – розповів о. Богдан.

Єпископи звернулися до всіх керівників та європейських країн, щоб виробити спільний і глибокий план дій заради майбутнього родини. Учасники зустрічі сподіваються, що Європа буде континентом, який ставитиме на перше місце пошану до людського життя – від його зачаття аж до природної смерті, а питання подружжя та сім’ї посяде перше місце в суспільній думці представників громадськості.

За матеріалами: «Департамент інформації УГКЦ».