Головою Інституту Церковної історії ПЦУ став Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій (Рудюк)

Про це сьогодні, 24 травня 2019 року, на брифінгу після засідання Священного Синоду ПЦУ повідомив Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, коли озвучував інформацію про низку призначень:

“Ми утвердили головою Інституту Церковної історії Високопреосвященнішого Митрополита Димитрія”, – зазначив Предстоятель.

Нагадаємо, що Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк) 1994 року закінчив історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Владика Димитрій є автором багатьох праць з української церковної історії, зокрема з історії церковної біографістики. Будучи ректором Київської православної богословської академії (2000–2010), впродовж 2002–2008 рр. відродив галерею портретів видатних церковних українських ієрархів та діячів і меценатів Православної Церкви.

Додамо, що у квітні цього року у ПЦУ ухвалили рішення про відновлення Інституту Церковної історії та створення Інституту “Церква і суспільство”. Це вирішили у Києві на зустрічі із співавторами “10 тез для ПЦУ”до якої долучився зокрема Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

Пригадаємо, що сьогодні у Києві розпочався Священний Синод ПЦУ,