Громада Львова сумує через загибель у зоні АТО львів’янина Михайла Шозда

mykhailoshozda1-dfc3158b11600f8a08c0ca63f8123e4eГромада Львова сумує через загибель у зоні АТО львів’янина Михайло Шозда. Вночі 20 квітня тіло загиблого привезуть до Львова. Чин похорону відбудеться у п’ятницю у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ. Поховають новітнього Героя України на полі почесних поховань № 76 на Личаківському цвинтарі.

У зоні АТО, 17 квітня 2018 р., поблизу м Торецька (Донецька обл.), загинув старший сержант 24-ї окремої механізованої бригади Михайло Шозда, мешканець Львова. Михайло Шозда, народився 4 квітня 1968 року. Закінчив СШ №27, згодом навчався у НУ «Львівська політехніка». Військову службу проходив у Чехії, в артилерійських військах. Закінчив службу зі званням старший сержант.

Вночі 20 квітня тіло загиблого привезуть до Львова. У п’ятницю, 20 квітня, о 11.00 год, розпочнеться чин похорону у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ (вул. Театральна, 11). О 12.15 год тіло загиблого перевезуть на Личаківський цвинтар, де відбудеться чин погребення. Поховають новітнього Героя України на полі почесних поховань № 76.

Громада міста Львова висловлює співчуття родині та близьким загиблого.

«Ми повинні вшановувати людей, які захищають нашу Батьківщину, і жертвують заради неї життям. Тому просимо заклади громадського харчування та торгівлі з розумінням поставитись до ситуації та стишити на час похоронної процесії звук динаміків. Також закликаємо обмежити розважальні заходи завтра до обіду», – наголосив в. о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Джерело: сайт ЛМР