Гучна коляда, українські гурти, благодійність: львів’ян кличуть на свято “В гостях у Василя та Маланки”

У Львові, на Старий Новий рік, відбудеться благодійне родинне свято «В гостях у Василя та Маланки». У програмі буде не лише смачне частування, гучна коляда, але також виступи сучасних українських гуртів.  Окрему програму готують для дітей, малюків розважатимуть аніматори.

Організовує подію БО «Фундація Духовного Відродження» Львівської Архиєпархії УГКЦ. Початок — 14 січня 2020 року о 18.00 год у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35). Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Приймають нас з колядою Львівська духовна семінарія Святого Духа, колядуватимемо разом з Соломією Чубай та гуртом Джалапіта, завітає камерний хор „Теотокос“, музичний гурт ROCKOKO, арт фолькгурт TROYE ZILLIA, оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа. Супроводжуватиметься все танцями, ярмаркою, смачнезним частуванням та, звісно, для усіх гостей багато новорічних подарунків-частунків. Ведучими будуть наші друзі Олег Пригода та Таня Шелельо», — розповіла координатор події, працівник БО «Фундація Духовного Відродження» Анастасія Янків.

 Усі залучені кошти, скерують на підтримку соціальних проектів, які підтримує Фундація Духовного Відродження, зокрема розвиток соціальних проектів Шпиталю Андрея Шептицького, підтримка програм для осіб з вадами слуху, супровід проектів католицької освіти та працю з молоддю.

Замовлення квитків за телефоном: 067 67 90 207 — Марія.