Гурт “S.Anto” привітав колядками парафіян костелу святого Антонія

У костелі святого Антонія Падуанського 11 січня відбувся концерт колядок гурту “S.Anto”, який подарував різдвяний настрій усім гостям. Учасники свята мали нагоду насолодитися українськими та польськими колядками у  виконанні гурту та спільно поколядувати. Серед композицій були як більш відомі – “Ćicha noc”, “Skrzypi wóz”, “Спи,Ісусе,спи”, “Добрий вечір тобі”, так і досить рідкісні у виконанні колядки, зокрема, “Надворі Різдво” та “Wśród nocnej ciszy”.

Живе звучання музичних інструментів у поєднанні з проникливими голосами солісток “S.Anto” Ірини Рудь, Ірини Ворони та Вікторії Кучинської, створили атмосферу справжнього різдвяного дива. Разом із колядками, внутрішній спокій та мир принесло народження нашого Спасителя Ісуса Христа у душі всіх присутніх. Адже Різдво – це не лише свято, а й відчуття радості, тепла та благодаті, що надихають кожного з нас.

Історія колективу “S.Anto” розпочалась у 2007 році на базі молодіжного парафіяльного хору. З кожним роком діяльність музикантів ставала активнішою, особовий склад декілька разів змінювався і сьогодні вже професійний гурт “S.Anto” нараховує 12 учасників, серед яких: Роман Муляр (барабани),Костянтин Баранюк (електро-гітара), Антон Чайка (акустична гітара), Каріна Височанська (бас-гітара), Марта Нуцковська та Юлія Тимків (клавіші), Кирило Никитюк (скрипка) та солістки Ірина Рудь, Ірина Ворона і Вікторія Кучинська та ін.

Фото: Катерина Чайка