ХХІІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унева пройде під гаслом «Вихід є. Вихід триває»

univ201515-17 травня 2015 року, з нагоди свята чудотворної ікони Унівської Богородиці, відбудеться ХХІІ Міжнародна молодіжна піша проща «Львів-Унів».

«Вихід є. Вихід триває» – так звучить тема цьогорічної прощі, яка нагадує нам, що віднайти Вихід навіть із найскладнішої ситуації можна, варто тільки покладатися на Всевишнього і довіряти Йому. Тож організатори запрошують усіх тих, хто заблукав і шукає вихід, приєднатися до молоді і взяти участь у прощі до Унева!

Розпочнеться цьогорічна проща о 7.00 год. Божественною Літургією в храмі Архистратига Михаїла (вулиця Винниченка, Львів). Після Служби Божої всі учасники записуються до груп і формують колону.

Початок руху прощі о 9.00 год.

Дорога пролягатиме через м.Львів – с. Лисиничі – м. Винники – с. Соснівка – с. Городиславичі – с. Романів – с. Ганачіївка – с. Затемне – с. Коросно – с. Сивогори – с. Унів.

До Унівської Лаври прочани планують прибути у суботу ввечері. Тоді ж розпочнуться нічні чування, що триватимуть до ранку.

«Тема цьогорічної прощі звучить дуже актуально: «Вихід є. Вихід триває». Під час травневого паломництва ми зможемо поглянути на постать Мойсея, який хоче допомогти своїм побратимам-євреям звільнитися з неволі. Господь наказує Мойсею скинути взуття, щоб той, будучи босим, ступав обережно, з чуттям. Поводир дослухається, йде босоніж, звертає увагу на грунт під ногами, щоб гострі скелі чи колючки пустелі не зранили стіп. Все ж таки з Господом вдається дістатись до Землі Обітованної. Але ж і визволення з неволі неможливе без зміни та переформування свідомості раба на людину вільну, без сформування нового Єрусалиму, без виходу за межі свого комфорту та розуміння. А цей процес не має окреслених часових меж. Тому цей вихід досі триває» – зазначає о. Пантелеймон, духівник прощі.

Програма чувань включатиме молитву, сповідь, благословення чудотворною іконою та похід на Чернечу гору. Закінчиться проща в неділю Архиєрейською Літургією та повним відпустом.

Під час усієї прощі колону супроводжуватиме медичний персонал, МВС і велогрупа.
На прощу необхідно взяти намет, спальник, килимок, зручне взуття, теплий одяг. Всі важкі речі буде перевозити автомобіль. А в рюкзак варто не забути покласти вервицю, кепку, дощовик, необхідні медикаменти, миску, ложку та горнятко.

Благодійний внесок – 40 грн.

Всі охочі зможуть повернутися до Львова автобусом, ціна квитка – 35 грн.

Контактний телефон: 096 38 03 065 – Олег.

Організатори прощі: братія Святоуспенської Унівської Лаври, ЛО ТУСК «Обнова», ЛМГО “Українська молодь – Христові”, Комісія у справах молоді ЛА, Комісія мирян ЛА, Львівська духовна семінарія Святого Духа, ГФ «Скеля», ГСПО «Тризуб ім. С. Бандери», Мальтійська служба; молодіжні спільноти: «Добрий Пастир», «Діти світла», «Юрська молодь», Аніматори ВІО, САД, ХРАМ, Фонд «Разом для молоді» за сприяння Управління внутрішньої політики ЛМР.