Хлопчика, що народився у модульному містечку на Сихові назвали на честь священника

Батьки назвали хлопчика на честь священника із згромадження отців Селезіян, який опікується містечком. Про це повідомили на сайті “Твоє місто”.

У модульному містечку для тимчасово переселених українців «Маріяполіс», що на Сихові у Львові, з’явився ще один мешканець – новонароджений Андрійко. Батьки назвали хлопчика на честь священника із згромадження отців Селезіян, який опікується містечком. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Хлопчик народився в багатодітній родині, яка втекла до Львова з міста Лиман на Донеччині. Андрійко має двох братиків і сестричку, і нині їм допомагають соціальні служби міста. 

«Як тільки мама повернулась з пологового будинку, ми надали усе необхідне для дитини – памперси, гігієнічні засоби, пляшечки, коляску та інші речі. Батько хлопчика працює в одній із військових частин, де допомагає військовим», – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Додамо, що загалом у трьох модульних містечках, що функціонують у Львові, станом на сьогодні мешкає близько двох десятків багатодітних родин. У п’яти сімей – п’ятеро та більше дітей. А загалом у всіх містечках для переселених осіб міста живе 300 дітей.

Джерело: “Твоє місто”