Хорова капела «Дударик» долучиться до спільного виконання Державного гімну у Львові

img_07У п’ятницю, 10 березня  2017 року, у Львові, відзначатимуть День першого публічного виконання Державного гімну України. З цієї нагоди львів’ян та гостей міста запрошують на площу Ринок до його спільного виконання. Початок о 13.30 год.

Нагадаємо, що така акція вже відбувається п’ятий рік поспіль. Вперше публічно Державний славень виконали 152 роки тому в Перемишлі — під час першого в західній Україні шевченківського концерту.

Як зазначають організатори акції – такі заходи важливі не лише з точки зору пошанування українського минулого, але і сьогодення, зокрема умовах воєнних подій на Сході нашої країни вони є актом солідарності та нескореності українців.

Окрім студентської та учнівської молоді міста, представників громадських організацій, до цьогорічного спільного виконання гімну долучиться і хорова капела «Дударик».

«Свого часу пісня «Ще не вмерла Україна» стала реально не тільки державним, але й її національним гімном України. Якщо повернутись назад спогадами в 2014-ий рік, побачимо і пригадаємо, з якою наснагою, стремлінням, бажанням її співали люди. Велич цього безсмертного твору не може не надихати. Відповідно, це є де-факто пісня номер один в репертуарі хорової капели «Дударик». Розуміння та глибоке сприйняття слів національного гімну, вміння та готовність пропустити їх крізь своє серце у ці складні для нашої держави часи, – це своєрідна точка кристалізації, єднання, збору. Власне, довкола наших основних абсолютних цінностей, зокрема гімну, вартує єднатись, насамперед молоді», – наголосив в ексклюзивному коментарі для “Духовної величі Львова” Дмитро Кацал, директор та дигирент Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик».

Запрошуємо небайдужих львів’ян та гостей взяти участь у заході!