Хорова капела «Дударик» запрошує на мюзикл «Пригоди святого Миколая»

Улюблений мюзикл «Пригоди святого Миколая» від унікальної, авторитетної та мегаталановитої, візитівки України – хорової капели «Дударик» – знову скликає дітлахів та їхніх найближчих. Популярна вистава про віру в добро відбудеться вже 4 грудня у Львівській національній філармонії о 16:00 і 18:30.

«Запрошуємо 4 грудня о 16:00 і 18:30 у Львівську національну філармонію на одне із наших та ваших улюблених дійств – мюзикл “Пригоди святого Миколая”! Приходьте, щоб подарувати собі та близьким трішки тепла, чуда і свята!» – запрошує на подію . «У темні часи всім потрібна казкотерапія! А що може бути кращим, ніж улюблена зимова казка про Святого Миколая, коли чемні дітки отримують подарунки, а злі чорти-орки – різки? Герої цієї вистави – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобої за віру у добро і Святого Миколая».

Окрім цікавого сюжету та прекрасних голосів артистів, гостей події очікують також різноманітні інтерактиви, яскраві декорації та святкова атмосфера у залі, які неодмінно створять незабутні емоції. Адже наші діти зараз їх дуже потребують. У виставі звучатимуть відомі та безсмертні хіти усіх часів. Солістами вечора стануть: Тарас Різняк (Ангелик), Назарій Омельчук (Верховний чортик), Людмила Бурда (Мудрий Кіт).

Концерти відбудуться напередодні свята святого Миколая у Львівській національній філармонії (м. Львів, вул. Мирослава Скорика, 7).

Квитки тут: https://soldout.ua/category/undefined/dudaryk 

Повідомила Ольга Максим’як