Храми Львова відкриють свої двері для нічних екскурсій

nichnemistoЗ 10 до 12 липня у Львові триватиме вже традиційний промоційний проект «Ніч у Львові», який відбувається двічі на рік — восени та влітку. Цього року літній проект відбудеться під гаслом духовності, а кожен з трьох днів матиме свою тематику: театр, музика, кіно. Багато місць будуть відкриті вперше для загалу.

Так, вперше для відвідувачів буде відкрито хори та бокові нави хорів у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла, охочі зможуть піднятись на висоту близько 20 метрів, однак організатори застерігають, що з питань безпеки вхід з дітьми до 12 років заборонений.

Також у Гарнізонному храмі проводитимуться екскурсії підземеллями.

Знову вночі буде відкритий оглядовий майданчик на вежі храму Св. Ольги і Єлизавети.

На гостей чекатиме ексклюзивна екскурсія чудотворними іконами «Дорога правди та добра». Під час якої учасники відвідають шість давніх храмів Львова: Успенську церкву, церкву св. Андрія, Латинський кафедральний собор, Вірменський собор, храм Пресвятої Євхаристії та Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла. Захід проводиться в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Крім того у Вірменському кафедральному соборі лунатимуть духовні співи.

Під час проекту «Ніч у Львові» можна буде побувати та дізнатись історію найстаріших церков міста в рамках екскурсії «Княжий Львів», а також долучитись до екскурсії в храм Всіх Святих Святопокровського жіночого монастиря (монастир Бенедиктинок) та побувати в найбільшому музеї української писанки.

Також, у суботу, 11 липня о 17.00 годині у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла проведуть реквієм за загиблими під Зеленопіллям.

Ці та інші цікаві вистави, екскурсії та атракції чекатимуть на усіх хто візьме участь у проекті «Ніч у Львові». Ознайомитись з детальною програмою заходів, спланувати свій нічний маршрут, зареєструватись чи придбати квитки можна тут