Християнський Фестиваль «Вітер На-Дії» цього року вийде на екуменічний рівень

Четвертий Всеукраїнський молодіжний Фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться 15 вересня у Львові, на території Центру Митрополита Шептицького Українського Католицького Університету.

Фестиваль, організований Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ, цього року матиме широкий міжконфесійний формат. Серед гостей, спікерів, музичних груп та учасників у програмі анонсовані представники Православної Церкви України, УГКЦ, РКЦ, а також протестантських спільнот.

Розпочнеться Фестиваль Архиєрейською Літургією, яку очолить архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис. 
Пізніше по всій території УКУ та у Стрийському парку почнуть працювати інтелектуальний, духовний, мистецький, спортивний майданчики. Музична програма триватиме протягом усього дня на денній і вечірній сцені. Під час фестивалю відбуватимуться різноманітні воркшопи та майстер-класи від The Ukraїner, Інституту Суспільних Ініціатив, Львівської Бізнес-школи УКУ, Асоціації
Богопосвяченого Життя та багатьох інших партнерів, які вже зголосилися до участі у Фестивалі. Діятиме дитяча зона та квестові завдання. Для додаткового комфорту учасників на території фестивалю працюватимуть місця швидкого харчування. Окремі місця передбачені для сповіді чи духовної розмови.

Цього року організатори підготували кілька нововведень. Так, для зручності учасників спеціально для Фестивалю був створений мобільний додаток, де буде зібрана повна інформація про гостей, спікерів, музикантів, тематичні зустрічі, локації та особливі
сюрпризи для учасників Фестивалю.
Окрім відкритих подій, лекцій, панельних дискусій, молитовних зустрічей організатори пропонують також проект у форматі сторітелінгу «Історії Вітру», що зібрав 14 історій людей, які досягли успіху у громадській діяльності, навчанні, власному бізнесі, суспільно-політичному житті, долаючі різні труднощі та перешкоди.
Програма Фестивалю постійно оновлюється і публікується на сайті, а у соцмережах Вітру На-Дії розпочалось представлення гостей.
«Наш фестиваль є майданчиком зустрічі з Богом та іншими людьми, а також простором натхнення. Кожен учасник принесе у цей простір історії своїх успіхів та невдач, які допомогли чогось навчитись», – зазначає о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, керівник орг-комітету.
Організаторами фестивалю є Українська Греко-Католицька Церква, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Український католицький університет, за підтримки Міністерства молоді та спорту, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради.

Посилання на фб-фестивалю https://www.facebook.com/viternadii/

Посилання на сайт фестивалю: http://vnd.in.ua