Інавгурація Року богопосвяченого життя

DSC0109627 листопада у митрополичій базиліці відбулася Інавгурація  Року богоспосвяченого життя, на яку прибуло духовенство і монашество, яке служить у Львівській Архідієцезії, а також численні миряни.

Директор Відділу Загального Душпастирства o. Славомір Зелінський розповів, що згідно з волею Святішого Отця Франциска Рік богопосвяченого життя у РКЦ офіційно розпочнеться 30 листопада.

Святу Месу очолив єпископ Едвард Франковський з Сандомира, котрий провадив реколекції. Йому співслужили архиєпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-помічник Леон Малий і Генеральний вікарії о. інфулат Юзеф Павлічек. Проповідь виголосив єпископ Едвард Франковський.

Євхаристійну процесію в храмі очолив єпископ Леон Малий. Священики, монахи і монахині відновили свої обітниці. Пастирі закликали мирян молитися про нові покликання до священичого і монаршого життя.

Після Святої Меси у Митрополичій Курії відбулася конференція. Лекцію з нагоди свята про красу, святість, а також завдання і вимоги богопосвяченого життя прочитав делегат Провінціала Ордену Францисканців о. Едвард Кава.

За матеріалами: сайту Львівської Архідієцезії РКЦ