Індійська мирянка створила логотип канонізації Матері Терези

892Офіційний логотип канонізації Матері Терези з Калькутти створила мешканка Мумбаю Карен Ні Д’Ліма Васвані, яка належить до однієї з католицьких парафій цього найбільш населеного міста Індії.

Карен розпочала кар’єру графічного дизайнера 21 рік тому. Крім своєї професійної діяльності, вона допомагає багатьом парафіям міста, жертвуючи таланти «на славу Божу» відповідно до духу Матері Терези.

«Я ніколи особисто не зустрічала Матір Терезу, — сказала вона в інтерв’ю інформаційній аґенції «AsiaNews», — але завжди захоплювалася її працею та часто брала участь у благодійній діяльності, пропонуючи свій професійний досвід».

«Зі мною зв’язалися з архидієцезії Калькутти, — розповідає далі Карен, — і попросили розробити логотип для святкування канонізації Матері Терези. Логотип сподобався сестрі Премі, Генеральній настоятельці Згромадження Сестер Місіонерок Любові, та отцю-постулятору Брайану Колодєйчукові. Вони вирішили прийняти це лого для міжнародного використання. Я дуже схвильована й сповнена подяки за це».

Дизайнерці знадобилося три дні, щоб створити емблему Матері Терези. Вона пояснює, що з Ватикану їй дали тему емблеми «Посланниця Божої ніжності та милосердної любові», й тому вона вирішила зобразити Матір Терезу, яка з люблячою добротою тримає на руках дитину. «Я вважала за краще використовувати дуже простий стиль графіки і тільки два кольори, — веде далі дизайнер, — бо всі засоби масової інформації на всіх рівнях зможуть його легко використовувати». Карен розповіла, що молилася перед роботою, під час та після неї: «Насамперед, я подякувала Богу за надану мені можливість, а тоді молилася про благодать і провід у створенні простої та яскравої емблеми, яка б говорила сама за себе».

Джерело: «CREDO».