«INSO-Lviv для Збройних Сил України»: Гарнізонний храм запрошує на концерт

У п’ятницю, 24 травня, оркестр «INSO-Lviv» проведе для львів’ян благодійний концерт. Усі кошти, зібрані під час мистецького вечора, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

Про це інформує Капеланство.info.

«”INSO-Львів” – це яскрава палітра емоцій, якими музиканти щедро діляться з аудиторією, втілюючи свою художню та освітню місії, а також місію культурної дипломатії. «ІNSO-Львів» є справжнім прикладом того, що український культурний продукт вартує світового визнання, і це рік за роком підтверджується його співпрацею з відомими музикантами та диригентами», – зазначають у повідомленні. «Слухачі завжди захоплені надзвичайною музикою, яку виконує «INSO-Львів», а деякі композиції, як от легендарна «Мелодія» Мирослава Скорика, викликають сльози смутку, але водночас і вічної надії на щасливе майбутнє нашої України».

Концерт у виконанні Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії відбудеться у п’ятницю, 24 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).

Початок о 20:00.

Кошти, зібрані під час заходу, скерують для українських військових.