Інститут Екуменічних Студій УКУ запрошує на відкриті лекції

ies-lohoЦього тижня Інститут Екуменічних Студій УКУ організовує відкриті лекції для студентів, викладачів, працівників та усіх охочих.

Вівторок, 6 грудня 2016 року

bud-moyimy-ochyma-novi-media_new– Відкрита лекція д-ра Крістіни Ернст: “Будь моїми очима”: нові медіа як основний актив для інклюзії (14.30 год., Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35 а, аудиторія – 101; робоча мова – англійська);

Д-р Крістіна Ернст – пастор і богослов, Вюрцбурзький університет, Німеччина.

Розвиток електронних і цифрових засобів масової інформації та їх використання у повсякденному житті також означає нові перспективи для громадської участі. Під час лекції д-р Крістіна Ернст дасть розуміння того, як сліпі та люди зі слабким зором можуть використовувати Інтернет і соціальні медіа з практичного і наукового боку.

У своєму виступі д-р Ернст фокусується на двох важливих аспектах: по-перше, взаємному формуванні технології та фізики і, по-друге, на важливості довіри і особистих відносин, навіть якщо ви можете використовувати онлайн натовп як соціальний ресурс для чогось.

Вхід вільний!

– Воркшоп для студентів від д-ра Анабель Пітан, Comenius Institute, Німечина “Новий підхід: не/повносправність і релігійна освіта” (17.00 год., Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35 а, аудиторія – 101, робоча мова – англійська).

У програмі  воркшопу – вправи, також лектор обговорить питання “неповносправності” Бога.

Вхід вільний!

Середа, 7 грудня 2016 року

(з 10. 00 год. до 12. 30 год. Філософсько-богословський факультет УКУ, вул. Хуторівка, 35 а, аудиторія – 101; робоча мова – англійська)

lekciyi_2– д-р Ілона Норд, директор Інституту євангелічного богослов’я, Вюрцбурзький університет (Тема: “Інклюзія як тема практичного богослов’я/ релігійної освіти”);

– д-р Клас Гуіцінг, Інститут євангелічного богослов’я, Вюрцбурзький університет (Тема “Вступ: короткий візит до богословського Діснейленду”).

Вхід вільний!

Джерело: Інститут Екуменічних Студій УКУ