Інститут екуменічних студій УКУ запрошує на Екуменічну молитву за єдність християн

afisha_ekumenichnamolytvaУ середу, 25 січня 2017 року, о 17:00 год., в каплиці Ап. Йоана Богослова у приміщенні Філософсько-богословського факультету (Хуторівка, 35а) у межах Всесвітнього тижня молитов за єдність християн відбудеться екуменічна молитва за єдність Церков та мир в Україні. Учасники заходу зможуть побачити у виконанні студентів УКУ оригінальний різдвяний вертеп, з яким вони побували у прифронтовій зоні АТО.

Провідною темою всесвітньої молитовної ініціативи 2017 року є Примирення – любов Христа спонукає нас. Натхненням для цієї теми стали слова апостола Павла, що у його Другому посланні до коринтян (2 Кор. 5, 14-22): «Бо любов до Христа спонукує в нас цю думку: Коли один умер за всіх, то всі вмерли… Бо то Бог у Христі примирив собі світ, не враховуючи людям їхніх переступів, поклавши в нас слово примирення.» Любов Христа примирила нас із Богом, саме вона робить нас здатними бути свідками примирення і єднання.

Відзначаючи цього року 500-ліття реформації, християни хочуть зосередити увагу на єдності між ними, в центрі якої є сам Христос. Він є джерелом єдності, Він нас спонукає виходити за межі нашого комфорту, назустріч один одному. Християни повинні стати діячами примирення у поділеному світі, бо це випливає із осердя їхньої віри.

До молитви запрошені представники християнських церков Львова, молодь, курсанти та усі люди доброї волі.

Родзинкою заходу стане оригінальний різдвяний вертеп у виконанні студентів УКУ, з яким вони побували у прифронтовій зоні АТО. Почастунок і спілкування будуть невід’ємною частиною екуменічної зустрічі.

 Запрошуємо усіх!

Джерело: Інститут екуменічних студій УКУ