Історія 40 українських жінок: у Львові представлять міжнародний фотопроєкт

29 листопада у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться відкриття міжнародного фотопроєкту «Історії в речах. Втечі і прибуття», присвяченому історії сорока жінок, які через агресію Росії проти України були змушені виїхати з рідних міст і відправитися в невідомість.

Про це повідомляє Гарнізонний храм.

Речі, які сорок героїнь проєкту взяли з собою, носять безліч сенсів та допомагають їм зберігати спогади про дім і підтримувати нерозривний зв’язок з важливими місцями.

Виставка представить роботи фотографів Адріяни Довгої, Марка Кьостера, Максима Козменка, Володимира Гуцула, Алли Бордянчук. Менеджерка проєкту у Львові – Олеся Дацко, кураторка виставки у Львові – Аделіна Манагарова. Дизайнером виставки став Іван Попович.

Відкриття фотопроєкту відбудеться 29 листопада о 12:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).

Проєкт створено за підтримки Deutsch-Ukrainischer Dialog e.V., Auswärtiges Amt, Civil Society Cooperation, Kunstsammiungen museen ausburg, Ukrainisch-Deutshe Kulturgeseltschaft «Gedankendach», Львівської національної академії мистецтв, ГО «Центр суспільних інновацій» та ін. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.