“Його жнива ще будуть довго тривати”, – владика Володимир про Митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні впродовж дня завітаймо до крипти собору св. Юра, де спочиває Митрополит Андрей Шептицький. Поспілкуємося з ним як з братом,  батьком  добрим другом чи духівником. Вслухаймося,  за посередництвом його молитви, яке зерно  сьогодні Господь прагне засіяти у моє серце. До цього закликав Преосвященніший Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії  в Архикатедральному соборі св.Юра 1 листопада 2020 року, з нагоди 76-ої річниці відходу до вічності праведного Митрополита Андрея Шептицького.

“Сьогодні дякуємо Богові за дар життя і служіння праведного Митрополита Андрея, який був щедрим сіячем ХХ століття”, – наголосив владика Володимир. 

Архиєрей пригадав, що цього дня 76 років тому Митрополит Андрей на Святоюрському пагорбі відійшов до вічності, звершивши свою Пасху. “Він спочив у крипті нашого собору. Чимало людей звертаються до нього про допомогу. Дуже символічно, що цього року цей день випадає в неділю, яка є особливим днем спогадування Христового воскресіння у світі”, – зауважив проповідник.

За його словами, Роман-Андрей слухав і приймав Боже Слово, а водночас сам щедро його сіяв серед людей. “Хоча знаємо як нелегко було проростати цим зернам, особливо у радянський час. Цілі покоління і ми зокрема збираємо щедрі плоди його спадщини. Його жнива ще будуть довго тривати”, – переконаний він.

“Дякуючи за дар великого Андрея, ми дякуємо, Тобі Ісусе-сіячу, за зерно благовісті. за Твоє слово. Ми приймаємо його і просимо дати сприятливі кліматичні умови, бути до нас милосердним, а ми подбаємо про родючість землі, щоб згодом принести плід сторицею”, –  наголосив владика  Володимир.

“У крипті є книга записів, яку ми час від часу переглядаємо. Люди сюди приносять своє життя. Звертаймося до нього у своїх молитвах і він обов’язково вислухає ы выдповысть на нашу молитву. Можливо не на все, бо як добрий батько він дає дітям те, що їм потрібно, а не те, що вони хочуть і що може бути  для них шкідливим”, – закликав на завершення єпископ-помічник Львівської архиєпархії.