Капелан Львівської міської ради закликав застосовувати засоби дезінфекції у храмах

Духовенство Львова долучається до поширення інформації про профілактику поширення коронавірусу.

Капелан Львівської міської ради та речник Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк закликав використовувати засоби гігієни у церквах для того, щоб зменшити ризики поширення будь-якої інфекції, в тому числі коронавірусу, який вже зафіксували в Україні. Також він наголосив на важливості правильного інформування про поширення цієї епідемії та не піддаватися паніці. Свої думки він озвучив у четвер, 5 березня, під час засідання сесії міськради.

Нп думку священнослужителя,  важливо коректно подавати інформацію, не поширювати фейків та не піддаватися своїм страхам та паніці.

«Коли ми подивимось на статистику, то побачимо скільки людей гине за один день не від вірусу, а від злоби, ненависті та байдужості. Набагато більше людей вмирає не від вірусу, якого ми так з нетерпінням чекаємо, аби з ним боротись. Ми не сховаємось від вірусу нікуди, тому що, на превеликий жаль, як я і сказав, він усередині нас. Це — вірус ненависті. Наше завдання — викорінити його із нашого буття», — наголосив о. Павло Дроздяк.

Джерело:  https://zaxid.net/