Капелани кличуть молодь Львова на англомовний табір в Карпатах

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь Львова з 7 по 10 липня 2016 року взяти участь у літньому англомовному таборі, який відбудеться у м. Яремче, Івано-Франківської області.

Впродовж чотирьох днів учасники табору молитимуться англійською мовою Святу Літургію, кататимуться на велосипедах по горах, піднімуться на найвищу точку України – г. Говерлу, візьмуть участь у великій грі на Скелях Довбуша. Зокрема, на студентів очікують заняття з граматики і лексики, цікаві ігри, перегляди фільмів англійською, мандри гірським містом та пікніки.

Особливістю такого табору є те, що впродовж усього часу перебування у ньому учасники спілкуватимуться лише англійською мовою.

Вартість: 400 грн + транспортні витрати + 100 грн додаткові витрати.

Детальніша інформація та реєстрація за тел. 098 979 33 42 (Марія).

Довідка:

Основна мета англомовного табору – поглибити знання іноземної мови, навчитися розмовляти англійською мовою та найголовніше, побороти страх перед іноземною мовою. Даний табір є логічним завершенням навчання у відкритому клубі вивчення англійської мови для студентів Львівських вишів та волонтерів Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ, який відбувався щосереди впродовж року. Участь у минулорічному літньому англомовному таборі взяли 20 осіб, серед яких студенти та випускники Львівських вишів.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ