Карітас відкрив у Львові пункт видачі гуманітарної допомоги

RTKb2zЯк повідомляють представники благодійного фонду, у Львові на вул. Лобачевського, 22, відкрили пункт видачі гуманітарної допомоги, який надає соціально незахищеним мешканцям Львова, (багатодітним, інвалідам, малозабезпеченим сім’ям) та переселенцям зі Сходу України та Криму допомогу: одягом та взуттям для дорослих та дітей; постіллю, дитячими іграшками; окулярами, милицями, візками для інвалідів. Про це повідомляє Львівська архиєпархія УГКЦ.

Працівники Карітас-Львів УГКЦ звертаються також до мешканців Львова:
Якщо у Вас є перелічені чисті речі в хорошому стані, можете принести їх на Лобачевського, 22 для соціально незахищених осіб.

Графік роботи:

Понеділок та Четвер з 12 до 16 год. (Крім державних та релігійних свят)

З собою мати: скерування від пароха або соціальної служби, паспорт та ідентифікаційний номер, посвідчення інваліда при наявності. Щоб отримати окуляри чи інвалідний візок, мати з собою довідку лікаря.

Деталі за телефоном: 276-76-37

Довідка:

Карітас Інтернаціоналіс – це світова католицька доброчинна організація, що провадить різнобічну політику допомоги бідним, нужденним, дітям-сиротам, людям, що постраждали від природних катастроф, хворим на СНІД, неповносправним особам, людям, що страждають від алко- чи наркозалежності, мігрантам, людям, що стали жертвами торгівлі людьми та іншим.