Керівник Місіонерського відділу Львівської єпархії УПЦ взяв участь у фестивалі блогерів

Нещодавно протоієрей Діоінсій Буренко, керівник Місіонерського відділу Львівської єпархії УПЦ, взяв участь у відкритті і перших секційних обговореннях Блогерфесту, який  відбувався у Трускавці.

1


Перлина Західної України зібрала відомих блогерів з різних міст, які наживо ділились своїми думками, висловлювали власні позиції, дискутували на актуальні для країни теми. До події долучилися зокрема журналіст Роман Скрипін,  неперевершений казкар Сашко Лірник, священик Олександр Дедюхін та інші.

О. Діонісій Буренко прибув до Трусавця на запрошення бориславської журналістки Юлії Гасій. Священнослужитель переконаний, що блогерство зараз на часі:

“Блогер може розповідати свої думки, погляди, переконання і цим допомагати багатьом свої читачам чи глядачам. Потрібно пам`ятати, що «хто був спокушуваний, може й спокушуваним допомогти» (Євр. 2:18)  Але потрібно бути уважним і обережним… На мою думку, головне і найважливіше у блогерстві як у медицині – не нашкодь! Можна через екран хвилювати розуми молоді, вводити у спокусу, а за кожне слово ми дамо відповідь останнього дня!”

 Нагадаємо, фестиваль блогерів у Трускавці відбувався 5-7 жовтня 2018 року.