Кілька тисяч вірян долучилися до Літургії у Гарнізонному храмі, яку вперше очолив Владика Степан Сус як єпископ

Сьогодні, 26 січня 2020 року у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла владика Степан Сус у співслужінні із собором священиків вперше у стінах цього храму звершив Божественну Літургію як єпископ. Раніше єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із титулярним осідком Зиґріса був настоятелем цієї святині. Під час проповіді Владика поділився із вірянами, що служіння єпископа не є легким, особливо перші 2 тижні, потрібно багато вчитися, але його  першочерговим завданням є приводити людей до щастя у Господі:

“Бути християнином справді цікаво. Це є покликання, завдання. Свідчити добрі речі, добрі справи, свідчити Божу любов. Ми не маємо лише сприймати Боже Слово, потрібно його переживати. Дуже важливо людині, яка переживає труднощі чути Боже Слово. Поставмо собі питання: “Як я можу своїм життям проповідувати Боже Слово?”.

Також владика Степан особисто звернувся до всіх вірян, які дуже чисельно були присутні у храмі і подякував за те, що вони є активними християнами, зокрема у парафіяльному житті, а також закликав їх приводити нових людей, які можливо, ще поки що не відкрили для себе краси духовного життя. Також Владика Степан поділився, що він і досі займається спортом.  

Після моління Владика розповів вірянам про значення єпископського жезлу. За його словами, ці змії, які обплітають жезл, є символами мудрості.  

Відтак слово виголосив священнослужитель Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук, який підкреслив, що за час майже 10-ти років парафіяльного життя святині, у цих стінах служать 21 священик і 3 диякони. Священнослужитель від імені капеланської спільноти вручив Владиці Степану хрест, а також велике старовинне Роз’яття. О. Тарас зазначив, що Роз’яття постійно супроводжує владику у його житті: у офісі, повсякденні, саме тому вирішили зробити такий пам’ятний подарунок.

Зазначимо, що до молитви також долучилися міський голова Львова Андрій Садовий із дружиною Катериною. Владика Степан також подякував міській владі за те, що цього року розпочнеться реставрація головного фасаду храму і за постійну співпрацю.

Підготували О. Бабенко, Христина Кутнів

ФОТО надане капеланами Гарнізонного храму, також є фото із фб-сторінки о. Тараса