Коляди для Захисників на Сході: студенти-волонтери просять підтримати ініціативу

Волонтерський простір DoBro при Центрі Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ готується до десятої коляди з військовими. Вже цієї суботи львів’ян запрошують на благодійний ярмарок, щоб підтримати цю ініціативу.

Волонтерський простір DoBro діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ з березня 2016 р. Духівник простору – о. Мар’ян Мисяковський, а його учасниками є студенти та молодь міста Львова. Основна мета проєкту – просвітницько-едукаційна праця з дітьми та молоддю на Сході та деокупованих територіях Півночі України. Волонтери неодноразово протягом року відвідують місцевих жителів та військових з колядою, гаївками та програмами для дітей, а також організовують відпочинок для сімей з ДОТ.

Волонтерський простір регулярно здійснює благодійні заходи та відвідує деокуповані території. З 2015 року активна молодь спільноти Центру Студентського Капеланства щороку в часі Різдва Христового їздила з вертепом і колядою до військових і жителів Сходу України. Після початку повномасштабної війни волонтери продовжують звіщати Добру Новину також і на деокупованих територіях.

Під час різдвяних свят Волонтерський простір DoBro вирушить у таку мандрівку вже вдесяте – цього разу з колядою відвідають Донецьку та Запорізьку області. Святвечір з військовими, поширення українських традицій, коляда поміж пострілів, багато теплих розмов та обіймів – це те, що чекає волонтерів у цей Різдвяний період. Однак підготовка до цієї поїздки вимагає чимало сили, часу та ресурсів. Для цієї мандрівки Волонтерський простір організував вже декілька благодійних ярмарків, з яких всі вилучені кошти будуть спрямовані на організацію поїздки на Схід у часі Різдва.

Ще один такий ярмарок відбудеться в суботу, 9 грудня, при парафії св. Крила та Методія УГКЦ (м. Львів, вул. Угорська, 1) після Божественних Літургій о 7.30, 9.00 та 18.00. Також волонтерський простір проведе благодійний аукціон, на якому можна буде придбати тубуси з-під снарядів.

Частину товарів також можна придбати онлайн на інстаграм-сторінці Простору, таким чином долучившись до благодійної мети.

Вже в новому році ВП DoBro організовує табір для сімей з деокупованих територій України, тож волонтери пропонують всім охочим долучатися до спільноти тих, хто готовий послужити ближнім і поділитися своєю любов’ю і турботою. «Ми дякуємо кожному, хто дарує частину себе на творення добра та щиро запрошуємо усіх бажаючих спробувати себе у волонтерстві та приєднатись до Волонтерського Простору “DoBro”! І пам’ятайте, що волонтерство – це вибір, який може перемінювати життя інших!» – зазначають організатори.

Повідомила Наталка Сепик