Команда Центру «Лібертас» зустрілась із Послом Австрії в Україні

Сьогодні, 13 червня 2018 року, у м. Львові команда Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» зустрілась із представниками Посольства Австрії в Україні: послом Герміне Поппеллер та Андреасом Веннінґером, аташе з питань науки та освіти.

Нагадуємо, минулого тижня український медіа-освітній проект «Школа міжрелігійної журналістики»  отримав престижну австрійську міжнародну нагороду за інтелектуальні досягнення в категорії «Інновації».

За словами пані посла Поппеллер, «Ця нагорода за міжкультурні досягнення ставить Україну на мапі важливих світових  гравців у сфері міжкультурного діалогу, і ми вітаємо переможців із цим досягненням».

Участь у конкурсі брала велика кількість кандидатів з цілого світу, але цільова група «Діалогу культур» Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії обрала переможцем саме український проект.

Детальніше про нагороду та про проект «Школа міжрелігійної журналістики» читайте ТУТ

Під час сьогоднішньої зустрічі представники «Лібертасу» – Тарас Дзюбанський і Лідія Батіг – обговорили із представниками Посольства Австрії в Україні подальшу міжнародну співпрацю, зокрема розвиток проекту «Школа міжрелігійної журналістики», інші міжкультурні ініціативи та майбутні спільні освітні проекти.