Комісія у справах молоді УГКЦ запрошує на веселий і активний відпочинок до літнього табору

sarepta_MALA_AFISHAЦього літа з 28 липня по 6 серпня 2015 року триватиме молодіжний табір «Сарепта». На учасників чекає спільна молитва, розважання над Святим Письмом і життям святих, контакт із природою, ігри, незабутні вечори коло ватри й молодь з усієї України. Цьогоріч табір планують організувати на березі Чорного моря в смт. Лазурному. «Сарепти», як правило, є тематичними, тож цьогорічний табір носитиме назву «SUNnyDAY». Його учасники матимуть змогу розважати над глибоким життям великих постатей, таких як митрополит Андрей Шептицький, Іван Павло ІІ, отець Василь Поточняк, Роман Ковалюк.

Організовує табір Комісія у справах молоді УГКЦ.

Табір відбудеться вп’яте. У минулі роки учасники відвідували Яремче, Дору, Вишгород, Зарваницю. Триває табір десять днів у найгарніших та наймальовничіших куточках нашої країни. У ньому беруть участь від 50 до 250 осіб віком від 16 до 27 років. Хоча, за словами організатора «Сарепти» Ореста Гевака, «якщо людина комфортно почуває себе серед молоді, то вона може їхати в “Сарепту” і в 30, і в старшому віці». Всі учасники табору сплять у наметах і ділять спільний побут.

«Особливістю цього табору є те, що він стає місцем відпочинку, розваг і водночас місцем молитви, зустрічі один з одним, а також зустрічі з Богом», – розповідає Орест Гевак.

Важливе місце в “Сарепті” займає духовна програма: Літургії, розважання, катехетична частина, яку готують отці або брати-семінаристи. Також є фізичні вправи і навантаження, починаючи від ранкової руханки і закінчуючи різними спортивними естафетами, іграми.

«Серцем “Сарепти” є вогнище. Без нього не можна собі уявити “Сарепти”. При ватрі грають на гітарі, співають пісень, танцюють банси, бавляться в різні ігри та організовують конкурси. А також учасники табору діляться на театральні гуртки і показують свої виступи. Завжди є людина, яка вночі чергує біля вогню і стежить за тим, щоб у наметовому таборі все було гаразд» – зазначає організатор табору.

«Сарепта» окрім релігійного, має також патріотичний дух. Щоранку тут піднімають прапор і виконують Гімн України. При ватрі часто співають патріотичних пісень.

Впродовж усього перебування у таборі в кожного учасника буде таємний друг, що робитиме добрі справи і даруватиме невеличкі подарунки. Така гра у «Таємного друга» – це теж щорічна традиція табору.

Програма «Сарепти» є цікавою ще й тому, що кожного року організатори запрошують сюди якогось громадського чи церковного діяча. За попередні роки молодь мала змогу зустрітися з владикою Йосифом Міляном, владикою Василем Семенюком, а також з цікавими священиками та місцевими громадськими діячами з місцевості, де розташовувався табір. Ці діячі проводили один день разом із молоддю, зверталися до неї із духовним словом.А також сарептяни малиможливість поспілкуватися з ними у неформальній атмосфері: у праці, за обідом чи вечерею.

Всім охочим взяти участь у «Сарепті» потрібно запастися спальним мішком, наплічником, наметом (не обов’язково, але бажано його мати). Також для духовної програми потрібно взяти Святе Письмо й вервицю. Хто має вдома музичні інструменти і вміє на них грати, той без вагань може брати їх із собою.

Вартість десятиденного перебування в «Сарепті» коштуватиме приблизно 1200 гривень. Вартість дороги залежатиме від того, з якого куточка України їхатимуть учасники табору.

За детальнішою інформацією та анонсами про цей табір можна буде слідкувати на сайті dyvensvit.org.

Що б зареєструватись ви можете зателефонувати за номером (032) 297-08-17; 0975811329; 0938618429. Або ж звернутися із письмовим питанням на поштову скриньку m.serepta2015@gmail.com