Конференція для служителів євангельських церков християн баптистів

overlay-2595940796У Львові 20 та 21 березня відбудеться конференція для служителів Всеукраїнського союзу церков євангельських християн баптистів. Учасники обговорюватимуть тему: «Сіль та світло: святість та відповідальність».

«Виклики останнього часу постійно нагадують нам про особисту відповідальність християнина, щоб пильнувати і мати ті якості, які необхідні, щоб впливати на світ. Тому тема нашої конференції має назву «Сіль та світло: святість та відповідальність» – зазначають організатори.

У слові настанови візьмуть участь Валерій Антонюк, Ігор Бандура, В’ячеслав Нестерук, Сергій Мороз, Ярослав Назаркевич, Володимир Омельчук, Станіслав Грунтковський та Андрій Корнійчук. Служителі охоче ділитимуться істинами Божого Слова і набутим досвідом, який Господь дав на їхньому шляху.

Antonuk-620x350Під час зустрічі доповідачі обговорюватимуть питання щодо сили християнського життя, сили світла та ін. Завершальну доповідь на тему: «Просіть. Шукайте. Стукайте» виголосить голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн баптистів Валерій Антонюк.

Під час конференції передбачена музична програма та молитва за Україну.

Програма конференції

Окрім Львова подібна дводенна зустріч відбудеться також у Дніпропетровську (13-14 березня) та у Києві (27-28 березня).