Концерт класичної музики у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

 wide_08-11У неділю, 14 серпня, о 19:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) у рамках III-го Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» та партнерства з Міжнародним фестивалем «Музика в старому Кракові» відбудеться концерт класичної музики у виконанні молодих талантів Львова.

У програмі звучатимуть твори європейських та сучасних композиторів у виконанні:

Катерини Назаренко – скрипка,  Сергія Гаврилюка – скрипка, Мар’яни Друци – альт, Анастасії Мякушко –віолончель.

Окрім цього, у концерті візьме участь струнний квартет «Академія» Львівської національної музичної академія ім. Миколи Лисенка.

Ласкаво запрошуємо парафіян храму та львів’ян на концерт класичної музики.

Довідка: У серпні у Львові та Кракові відбудеться міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» (13-28 серпня) та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Третій для львів’ян та 41-й фестиваль для Кракова запросить понад 100 яскравих виконавців з України та Польщі.

Цьогорічний фестиваль у нашому місті пройде під гаслом «Музика у королівському Львові» і об’єднає програми та локації, які відображають настрій цієї доби.

Ідея проведення спільного українсько-польського фестивалю належить засновникові відомого камерного оркестру «Віртуози Львова», народному артисту України Сергію Бурку та засновнику польської капели «Краковєнсіс» й багаторічного польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславу Галонському,  тісна співпраця між якими триває вже понад 20 років.  Львів-Краків – міста-побратими, яких об’єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.

Джерело: «Католицький Оглядач».