Костел св. Антонія у Львові відзначає сьогодні храмове свято

max-20160611000950678У понеділок, 13 червня, у костелі Святого Антонія (вул. Личаківська, 49а) тривають урочистості з нагоди вшанування святого Антонія Падуанського.

Урочистості розпочалася зранку зі святкової Меси. Зараз триває урочиста Служба Божа  на честь св. Антонія  у сквері розташованому за костелом (вул. Заньковецької). Опісля, відбудеться обряд освячення хліба та лілій, а о 14.00 год. розпочнеться процесія вулицями міста.

Хода пройде вулицями: Заньковецької, Лисенка, Садовського, Личаківською і завершиться у сквері на вул. Заньковецької.

Завершиться урочистість Молебнем до св. Антонія та вшануванням його мощей.

Цього дня є можливість отримати повний відпуст.

Крім того, о 18.00 год. буде відслужена ще одна Святкова Меса (українською мовою).

Читайте також: Костел Св. Антонія ордену францисканців на вул. Личаківській

До участі в Храмовому святі запросили міністрантів, дітей, молодь, парафіян храму та усіх прихильників святого Антонія. Кожен охочий матиме нагоду скласти свої молитви, прохання чи подяку Господу за отримані через заступництво святого Антонія ласки.

Святого Антонія вшановують як доброго помічника і заступника перед Богом, котрий допомагає «у пошуку загублених речей, охороні від злодіїв, опіці над подорожуючими, несенні полегшення в терпінні страждаючим, убогим та заклопотаним».

Читайте також: Сьогодні Римо-Католицька Церква вшановує св. Антонія

Щовівторка, сотні людей приходять до храму аби взяти участь у Святій Літургії, помолитись Дев’ятницю до цього святого, вшанувати реліквії і за його посередництвом випросити у Бога потрібні ласки.

Вітаємо настоятеля та парафіян з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, добра та Божого благословення. Хай за заступництвом св. Антонія Господь дарує Вам ласки успішно звершувати служіння, утверджувати християнські цінності та бути гарним прикладом для наслідування.