До Львова привезли чудотворний образ Христа “Спас Кровоточивий” (оновлено)

0-krovotochivyj_obrazЗ благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, з 20 по 25 березня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова (вул. Короленка, 3) перебуватиме чудотворний образ Христа “Спас Кровоточивий”.

“В наш трагічний та важкий час випробувань залишається лише одна надія – на милосердя Господнє! Тому дуже цінно, що чудотворні ікони стали все частіше відвідувати Львів, оскільки переконаний, що молитва перед такими знаними святинями здатна і заспокоїти серце, і дарувати мир душевний, і благодатні сили для долання диявольських спокус; а найголовніше через численні молитви мирян віримо, що випросимо у Господа мир нашій Батьківщині!» – переконаний ієромонах Маркіан Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії УПЦ.

Духивники Львівської єпархії УПЦ закликають мирян до особливої молитви за мир в Україні перед чудотворним образом Спасителя: “Віримо, що Милостивий Господь за численними молитвами вірян змилується над Україною та дарує мир і злагоду у єдиній і цілісній Державі”.

Довідка:

З 1998 року на іконі Христа чудесним образом проступає кров та миро, є численні свідчення про оздоровлення під час молитви та прикладання до цієї святині. Святий образ було принесено у багато міст Білорусі, Росії, Молдови, останній раз він був у Львові у 2003 році.