Курсантам академії сухопутних військ розповіли про духовне виховання в сиротинцях

12249581_140805302946530_1295071190016021731_nУ вівторок, 17 листопада 2015 року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного мали нагоду більше дізнатись про діяльність Центру Опіки Сиріт у школах-інтернатах та сиротинцях Львова й області. Адже на зустріч до них завітав голова Центру – о. Роман Прокопець.

Священик розповів майбутнім офіцерам про історію й завдання Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ, різноманітні заходи та проекти, які капелани разом із волонтерами організовують: зокрема, про літні табори для дітей-сиріт, акції до дня святого Миколая, Різдва та Великодня, спортивні змагання і цілі чемпіонати з міні-футболу, молитовні події, а також постійні повчальні, духовні та розважальні зустрічі, майстер-класи, ігри. Окрім того, капелан запропонував курсантам переглянути кілька презентацій, завдяки яким вони змогли ще більше довідатись про насичену діяльність Центру Опіки Сиріт.

Додамо, така зустріч відбулась в межах релігієзнавчого гуртка, який організовують для курсантів капелани Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Нагадаємо, що у День молитви за сиріт, 8 листопада 2015 року, курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного разом із дітьми-сиротами взяли активну участь у паломництві до Підгорецької чудотворної ікони Матері Божої. Захід був організований Центром Опіки Сиріт ЛА УГКЦ за підтримки Фундації Святого Миколая.

Довідка:

Релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.

За  матеріалами: www.kapelanstvo.info