Лідерів парафій запрошують на майстерню щодо праці з дітьми у Церкві

В рамках проєкту «Церква дружня до дитини» Центр Гідності Дитини УКУ запрошує на майстерню із творення сприятливого середовища для дітей у житті Церкви.

Проект «Церква дружня до дитини» реалізується Центром гідності дитини Українського Католицького Університету на території Львівської Архиєпархії УГКЦ. Основним завданням цього проєкту є навчання та розвиток потенціалу парафій в напрямку творення дружнього та безпечного середовища для дитини в Церкві. Навчання проходитиме у вигляді майстерні для церковних лідерів парафій Львівської Архиєпархії. На навчанні учасники отримають прості практичні інструменти, які допоможуть їм запровадити поcтупові, але значні зміни щодо того, як творити комфортне середовище для дітей.

«Яке місце дитини в церкві? Чи можна приходити на службу з іграшками? Чи потрібно створювати комфорт для батьків з дітьми до 5 років? Що ще окрім дитячої Літургії ми можемо зробити? Чи має бути дітям цікаво? Одностайності щодо цих питань немає», – зазначають організатори. 
 
Проєкт формується на основі міжнародних досліджень та результатів фокус-груп – думок, ідей, а також успішних прикладів праці з дітьми на окремих парафіях. 
 
На майстерню запрошують парафії Львівської Архиєпархії, які вже бачать можливості для розвитку роботи з дітьми та готові попрацювати над проєктами і реалізувати їх одразу. Майстерню проводитимуть Наталія Тарновська та сестра Тадея (Яртим).
 
Захід відбудеться 27-28 грудня 2022 року в Українському католицькому університеті. До участі запрошують парафіяльні команди у складі пароха, отця, відповідального за роботу з дітьми та молоддю, і катехита.
 
Всіх зацікавлених у такому навчанні просять зареєструватися за посиланням до 23 грудня: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5uE6L2kWj96VRXDXjAlbWt-d3YABd66m2s0d4qFQRsQ5yLg/viewform?usp=share_link
 
Також можна зголоситися на електронну скриньку: cdc@ucu.edu.ua або за номером 0987301926.
 
Повідомила команда Центру гідності дитини