Літній фестиваль «Ніч у Львові» відбудеться під гаслом духовності

long_ArticlePortletImage_12120У Львові 10-12 липня відбудеться традиційний фестиваль «Ніч у Львові». Цього року захід відбувається під гаслом «Ніч духовності у Львові».

Як повідомили у відділі промоції міста, зараз оголошено набір волонтерів на фестиваль.

«Шукаємо креативних, відповідальних та класних людей для волонтерства під час фестивалю. Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму: http://goo.gl/forms/dqH0cIwySp», – повідомили у відділі промоції міста.

«Родзинкою культурної програми липня традиційно стає «Ніч у Львові» – більше сотні нічних заходів впродовж вікенду. В ці дні музеї, храми, галереї, театри залишаються відкритими до ночі та наповнюються цікавим культурним життям. Цьогорічна «Ніч у Львові» відбудеться під гаслом духовності. Також кожен з трьох днів матиме свою тематику: театр, музика, кіно. Багато місць будуть відкриті вперше для загалу», – зазначають організатори фестивалю.

Довідка:

«Ніч у Львові» – це фестиваль, що відбувається двічі на рік, у липні та листопаді, починаючи з 2011 року. Фестиваль об’єднує різні культурні середовища міста, щоб створити унікальний культурно-туристичний продукт. Щороку фестиваль відвідують тисячі львів’ян та гостей нашого міста.