Львів любить і не забуде…

 705257-bigthumbnailЦього тижня громада нашого міста вшановує пам’ять жертв Скнилівської трагедії і проводжає в останню дорогу двох великих українців, визначних львів’ян, людей, які своїм жертовним прикладом довели, що віра в Бога та вірність ідеалам правди можуть змінити не просто життя однієї людини, але й цілої нації – Володимира Овсійчука та Любомира Полюгу. Сайт «Духовна велич Львова» висловлює свою вдячність цим людям за їхній вклад в скарбницю добра та щиро сумує із родичами та друзями померлих. Ми підготували невеличкий збірник фраз про пам’ять і любов, який хочемо присвятити цим світлим людям

1.«Бог подарував нам пам’ять, щоб ми завжди мали троянди у грудні» (Джеймс Метью Баррі).

2. «Спогади – це казковий одяг, який від використання не зношується» (Роберт Стівенсон).

3. «Ні в чому більше я не знаходжу такого великого щастя, як у душі, яка зберігає пам’ять про моїх добрих друзів» (Вільям Шекспір).

4. «Пам’ятати – це те саме, що й розуміти, а чим більше розумієш, тим більше бачиш хорошого» (Максим Горький).

5. «Життя померлих продовжується в пам’яті живих» (Марк Туллій Цицерон).

6. «Пам’ять – це щоденник, який мусимо завжди носити із собою» (Оскар Уайльд).

7. «Смуток і любов – завжди поєднані; ми сумуємо тільки за тими, кого любимо, хто навіки вкорінився в наші серця, хто, йдучи, не залишає порожнечі» (Равин Джек Бемпорад).

8. «Любов складається із зобов’язань, які обмежують нашу свободу, – це вміння жертвувати і дарувати себе іншим заради їхнього блага» (Святий Іван Павло II).

9. «Любов завжди супроводжує мужність, а разом вони створюють тандем вічності» (Магатма Ганді).

10. «Любов – це сильний ліхтар, що висвітлює весь світ, а без цього світла наша планета була б просто пустелею, а люди – пилом». (Мері Елізабет Браддон).