Львів попрощався з двома Героями – учасниками АТО (Фоторепортаж)

BKV_6069Сьогодні, 26 листопада, на Личаківському кладовищі поховали одразу двох Героїв – Андрія  Юргу, який був добровольцем у батальйоні «ОУН» та Андрія Лучечка, який служив у 34-тій окремій механізованій бригаді.

Заупокійні Богосліжіння відбулися у Церкві святої Анни, у Храм Свв. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5) та у Храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

Юрга Андрій Ярославович народився 15 квітня 1964 року. Закінчив економічний факультет Львівського національного аграрного університету. Вступив у добровольчий батальйон «ОУН». Також був членом Комітету підприємців Львівщини. Засновник і співвласником фірми “Ю-КОМ”. У Андрія залишилась дружина і 14-річний син. Загинув 23-го листопада під час артилерійського обстрілу в с. Піски на Донеччині.

Родина, друзі, знайомі та всі небайдужі пішою ходою провадили покійного до місця спочинку на Личаківському кладовищі (поле № 76)

Лучечко Андрій Ярославович народився 29 грудня 1973 року. Закінчив №83 школу. Жив і працював у Львові. Закінчив швейне училище. З липня перебував у зоні АТО. Служив у 34-тій окремій механізованій бригаді. Був доброю, чесною і працьовитою людиною. У нього залишилась дочка Евеліна, учениця 9 класу. Загинув 14 листопада в Зоні АТО.

Почесне поховання новітнього героя України відбулось на Личаківському кладовищі (поле № 76)

Фото: Костянтин Баранюк