Львів’ян і гостей міста запрошують спільно вшанувати пам’ять Героїв Крут

krut-501378e8436456a306f1528f14adbb34У понеділок, 29 січня 2018 року, у Львові відзначатимуть 100-річчя подвигу Героїв Крут. Львів’ян та гостей міста запрошують до участі в тематичних заходах, які відбуватимуться впродовж дня.

Так, о 12.00 год. відбудеться загальноукраїнський флешмоб з виконання маршу «Героям Крут» оркестром Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного  та державною заслуженою хоровою капелою України «Трембіта». Подія відбудеться в центральному касовому залі залізничного вокзалу станції «Львів».

Пізніше, о 14.00 покладатимуть квіти до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Опісля помоляться поминальну молитву за полеглих у бою під Крутами.

Також відбудеться  урочисте проходження ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, та покладання лампадок до могили учасника бою під Крутами Андрія Лазаренка на полі почесних поховань №9 Личаківського кладовища. Опісля відбудеться молитва.

Завершаться заходи о 16.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Там відбудеться вечір пам’яті з нагоди відзначення 100-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Джерело: сайт ЛМР